Korras seedimine = lamedam kõht

Korras seedimine = lamedam kõht

8 põhjust miks Oxytarm on vajalik

Oxytarm on väljatöötatud pikaajaliselt teadaoleval ja ka teaduslikult põhjendatud arusaamal – seedesüsteem on inimkeha üks olulisemaid organeid. Siin toimub toitainete, vitamiinide ja mineraalide omastamine toidust ning samuti jääkainete ja mürkide eraldamine ning organismist väljutamine. Arusaadavalt nende protsesside laitmatu toimimine mõjutab oluliselt meietervist ja välimust.

Oxytarm on erinev teistest apteekides või kaubanduses saadaval olevatest puhastuskuuridest mitmel põhjusel.

Oxytarm aktiveerib sooletegevust, eemaldab soolteseintelt jääkained ja võitleb kahuliku bakteeriaga.

Alljärgnevalt 8 peamist põhjust miks valida Oxytarm:

  1. Looduslik ja sõltuvust mittetekitav koostis

Oxytarm on unikaalne kuna toote koostisesse ei kuulu tugeva lahtistava toimega koostisosi. Sealhulgas ei keemilist päritolu ega ka looduslikke nt levinud teeleheseemne ekstrakte, mis muudavad soolestiku lihaskoe laisaks ning tekitavad mingil moel sõltuvuse preparaadist. Osadel juhtudel preparaati tarbijad kogevad algses kerget kõhulahtisust, muid ebamugavaid kaasnähtusid ei esine.

  1. Soolestiku hapnikuga varustamine

Oxytarm’I ainulaadne kooslus sisaldab magneesiumi koos hapnikuga rikastatud C-vitamiiniga.Seega peamine Oxytarm’I peamine eesmärk ei ole toimida lahtistina vaid varustada organismi magneesiumi ja hapnikuga. Hapnikul on soolestiku tervise seisukohast väga oluline roll säilitamaks tervislikku mikrokliimat.

  1. Hädas kõhukinnisusega?

Elustiil, stress ja mud faktorid võivad põhjustada ebaregulaarset soolestiku toimimist. Samuti ei sisalda tavapäraselt meie igapäevane toit piisavas koguses kiudaineid. Soolestiku seintele kogunevad jääkained, moodustades sinna kihi, mis takistab toitainete imendumist ja toidu edasi liikumist sooles. Soolestikku pikaks ajaks seisma jäänud toit roiskub ning eraldab toksiine ja jääkaineid, mis jõuavad organismi põhjustades tervisehäireid.

Oxytarm puhastab soolteseinad jääkainetest, mille tulemusena seeditav toit liigub kiiremini edasi ja kasulikud toitained imenduvad paremini.

  1. Kellele Oxytarm on mõeldud

Oxytarm’I võib kasutada nii probleemide tekkimisel kui ka ennetava kuurina. Seedesüsteemi tervis on organismi seisukohast väga oluline, siin asub ca 80% meie immuunsüsteemist. Siin toimub toidu töötlemine, toitainete omastamine ja jääkainete väljutamine.

  1. Oxytarm takistab kahjuliku bakteeria levimist soolestikus

Oxytarm’I koostises ona hapnikuga rikastatud C-vitamiin bioflavonoidide ja magneesiumiga. Rikastatud C-vitamiin on eriline ühend, mis lahustub kokkupuutel maohappega ning vabastab hapnikku seedetrakti. Hapnik ei lase halval bakteerial paljuneda, magnesium aitab soolel täielikult tühjeneda.

  1. Mille poolest erineb Oxytarm teistest organismipuhastajatest?

Enamus organismi puhastuskuuride peamiseks komponendiks  on psüllium või muu lahtistava toimega toimeaine. Lahtisti ei aita kaasa soolte seinte jääkainetest puhastamisele vaid võib vastupidiselt muuta sooled “laisaks”. Seega psüllium, henna, kiudained jm traditsioonilised toimeained võivad tekitada soolte sõltuvust lisaainest.

Magneesium kombinatsioons hapnikuga aitab kaasa soole puhastumisele, puhastab soolteseinad jääkidest ning takistab kahjulike bakteeria levikut.

  1. Oxytarm on ohutu ja mõjub kiiresti.

Enamus inimesi kogeb tulemusi esimesel nädalal. Soolte seined vabanevad jääkainetest tavaliselt kuu jooksul.

Oxytarm on turvaline Norra toode, mis on turul olnud juba üle 5 aasta. Toote koostisosad on hoolikalt valitud pidades silmas mitta ainult tõhusust vaid ka nende loomulikku mõju organismile.

  1. Sobib ka pikemajaliseks kasutamiseks

Oxytarm on tänu oma loomulikule ja leebele toimele sobilik igapäevaseks kasutamiseks, et toetada seedesüsteemi toimimist. Meie igapäevane toit tavaliselt ei sisalda piisavas koguses ensüüme ning olenemata tervislikest valikutest enamasti on toidutöötlemisel kasutatud mitte looduslikke koostisosi mis tekitavad jääkaineid. Seetõttu soovitame Oxytarm’I I peale esialgse kuuri läbi tegemist kasutada väiksemates koguses ka igapäevaselt.

Telli Oxytarm https://iluelu.ee/product/oxytarm/