Transport

PAKUME JÄRGMISI TARNEVIISE

Eesti Posti rahvusvaheline nimi on Omniva. Tegemist on rahvusvahelise logistikaettevõttega, kes liigutavad kaupu ja informatsiooni. Luuakse lahendusi, mis teevad ettevõtete töö lihtsamaks. Ollakse partneriks nii ostjatele kui ka müüjatele. Tuuakse kaup kiiresti koju, kodulähedasse postkontorisse või pakiautomaati. Täpselt nii nagu igaühele sobib.

Itella SmartPOST on Eesti vanim ja tuntuim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja. Missiooniks on muuta pakkide saatmine ja kättesaamine inimestele võimalikult kiireks ja mugavaks. Ettevõttes töötavad inimesed on igapäevaselt pühendunud pakkuma klientidele mugavaimat ja kvaliteetseimat pakiteenust. Tänaseks on SmartPOSTi automaate kasutanud ligikaudu kolmandik kõigist eestlastest.

Pickup on pakkide väljastamise ja saatmise võrgustik, mille punktid koosnevad pakipoodidest ja pakiautomaatidest. Eestis on rohkem kui 120 Pickup punkti, Baltikumi võrgustik koosneb enam kui 300 Pickup punktist. Pickup on üleeuroopaline paki jaotusvõrgustik, mis koosneb ligi 30 000 pakipoest ja -automaadist pakkudes teenust 25 riigis.

TULEN ISE JÄRELE

Kui Sa soovid ise pakile järgi tulla ja säästa sellega ooteaega, siis tule meile külla! Võimaldame kaubale ise järgi tulemist, kui Sa oled parasjagu Tallinnas. Kauba väljastame Tallinna esinduses aadressil Narva mnt 7C, Tallinn. Oleme avatud E-R 10:00-17:00. Kohtumiseni!