Teekond ilusate ja tugevate juusteni algab sellest mis sa sööd

Teekond ilusate ja tugevate juusteni algab sellest mis sa sööd

Vanasti peeti juukseid inimese elujõu näitajaks. Tänapäeval on aga palju keskkonnast ning elustiilist tulenevaid tegureid, mis pärsivad juuste kasv’ u ning soodustavad juuste enneaegset ning märgatavat väljalangemist. See omakorda võib tekitada meis hirmu, ebakindlust või lihtsalt rahulolematust oma välimusega. Miks juuksed ikkagi välja langevad ning mis on juuste elujõulisuse ja sealhulgas aktiivse kasvu salarelvaks?

Juuste väljalangemist võib kogeda igaüks

See, et juukseid langeb, on tegelikult täiesti loomulik nähtus. Keskmiselt kaotame iga päev umbkaudu 25–100 juuksekarva. Kui juukseid tuleb ära aga märgatavalt rohkem, võib see viidata sellele, et organism on (toitainelisest) tasakaalust väljas. Lisaks võivad põhjusteks olla veel juuksejuurte kahjustumine, rasedus, menopaus, juuksevärvide keemiline koostis, pärilikkus, immuunsüsteemihäire jms.

Ühelt poolt on oluline läbimõeldud välispidine juustehooldus. Erinevate juuksehooldustoodete, sealhulgas juuksekasvu kiirendavate ja taastavate vahendite, valik võtab kohati suisa silme eest kirjuks. Sellest tähtsam võti peitub aga hoopis keha sisemises tasakaalus. Meie organismis jääb stressi, ühekülgse toitumise ja muude erinevate põhjuste tõttu vajaka paljudest olulistest toitainetest – ja see kõik mõjutab nii meie enesetunnet kui ka välimust.

Juuste kasvu salarelv

Selleks et juuksed kasvaksid tugevaks, ei katkeks ega langeks enneaegselt välja, vajab organism aminohappeid, polüsahhariide, antioksüdante, vitamiine ja muid olulisi toitaineid. Sajaprotsendiliselt looduslik Hairgain toidulisand sisaldab laias valikus olulisi aineid, mis on hädavajalikud juuksekasvu taastamiseks: näiteks

  • mere päritolu kollageeni, mis on oluliseks organismi „ehitusmaterjaliks“ ja mille puudus põhjustab nii juuste kui ka naha kuivust ning haprust;
  • viinamarjaseemne ekstrakti, mis soodustab vereringet ning stimuleerib sellega ka juuste kasvu;
  • aminohappeid, mis aitavad kaasa keratiinvalgu moodustamisele, mis omakorda on oluline osa nii juuste kui ka naha ja küünte struktuurist.

Lisaks ohustusele on Hairgain toidulisandit kliiniliselt testinud ka tulemuste ja efektiivsuse osas. Selle uurimistöö tulemusena leiti, et pärast 6 kuud Hairgaini kasutamist märkas juuksekasvu kiirenemist kolmandik uuringus osalejatest; pärast aastast toidulisandi kasutamist aga juba 64% osalejatest*.

Terved ja tugevad juuksed on osa meie välimusest, mistõttu võib juuste väljalangemine olla murekoormaks ühtviisi nii naistele kui ka meestele. Väga paljudel juhtudel saab juuste väljalangemist ise takistada või ennetada, pakkudes organismile kiire elutempo tõttu sageli puudujäävaid toitaineid. Hairgain on tõhusaks abimeheks, et meie keha saaks normaalselt talitada: kasvatada juukseid, uuendada naharakke ja hoia vereringet aktiivsena. Toeta oma keha ja juuste kasv ‘u, et Su keha saaks toetada Sind!

Uuri lähemalt Hairgain toidulisandi kohta!

 

*uuringus osalejad võtsid HairGaini 2x päevas.