fbpx

Kõhukinnisus

kõhukinnisus

Kõhukinnisus

Viimase statistika andmetel iga inimene neljast on hädas mingi sooletegevuse häirega. Levinumad on kõhukinnisus, ärritunud soole sündroom, soolepõletik ehk koliit, kõhulahtisus, puhitused ning kõhugaasid.

Peensool mängib tähtsat rolli toitainete omandamisel,  immuunsüsteemis ning on ühtlasi ka keha suuruselt teine veevarude reserv. Terve soolestik on loodud tootma minimaalselt kaks sooletegevuse lõpp produkti päevas. Samas paljude inimeste puhul on selleks maksimaalselt üks kord päevas. Halvematel juhtudel isegi kord mitme päeva jooksul. Igasugune pikemaajaline viivitus sooletegevuses omab negatiivset efekti nii tervisele kui ka välimusele. Kõhukinnisus võib olla põhjuseks väga erinevatele kaebustele nagu näiteks halb hindeõhk, nahaprobleemid, energiapuudus, ülekaal jne.

Oxytarm on väga tõhus ning ohutu kombinatsioon hapnikuga rikastatud magneesiumist ning C-vitamiinist. Soolestiku puhastamine on oluline osas iga kaalulangetamise programmi seisukohast. Oxytarm viib välja soolte seintele ladestunud jääkained, mis aeglustavad soolte tegevust ning takistavad toitainete imendumist.

Loe pikemalt siit: https://iluelu.ee/oxytarm/

Telli Oxytarm siit: https://iluelu.ee/product/oxytarm/