Grillipeo tagajärjed taljelt järgmiseks hommikuks kaotab Oxytarm Plum

Grillipeo tagajärjed taljelt järgmiseks hommikuks kaotab Oxytarm Plum

Käes on kauaoodatud suvi koos meeleolukate grilliõhtutega. Me nii vähe saame ju nautida värskes õhus õhtuseid koosistumisi ja tahame ja peamegi saama endale lubada seda kõike. Paraku peame sellisel pidudega sisutatud hooajal arvestama ka selle valjuküljega. Nii mõnegi kaasnevad rikkaliku sööminguga seedimisraskused, kõhukinnisus, puhitused, valud jne. Samuti ebameeldiva üllatusena kaalule astudes lisandunud kilo või paar.

 

Õnneks on olemas abivahendid leevendamaks söömingutejärgseid vaevusi. Üheks variandiks on apteegis müüdavad lahtistid. Paraku võib nende tarbimisel kaasneda organismi sõltuvus abivahenditest, mille tulemusena tavapärane seedimine muutub laisaks.

 

Loomulikum abivahend on tarbida seedimist soodustavaid taimseid preparaate. Teada ja tuntud on sellised seedimis soodustavad taimed nagu ananass, kuivatud ploomi, lagritsajuur, köömned, putkejuur, rohelise tee ekstrakt jne. Paraku on piisavas koguses ürtide, puuviljade ja taimede tarbimine pidusöömingu käigus keeruline.

 

Siin on abiks OxyTarm Plum&Fiber,mis ühendab endas lisaks eelpool loetletud taimsetele komponentidele ka kiudaineid ja probiootikume. OxyTarm Plum & Fiberei ole tablett ega kapsel vaid fermenteeritud Jaapani kollane ploom (Umeboshia), mis on immutatud ürdiekstraktidega, lisatud probiootikumid ja seedeensüümid. OxyTarm Plum&Fibersisaldab kontsentreeritud kujul kõiki seedimiseks vajalikke komponente.

 

Võta üks OxyTarm Plum&Fiber annus peale meeleolukat õhtut enne magamaminemist.

 

Lisaboonus!OxyTarm Plum&Fiber on Norras enimkasutatav pohmellivältimise preparaat. Toode sisaldab antioksüdante mis aitab võidelda alkoholi kahjulike mõjudega. Tavapärased valuvaigistid nagu paratsetamool ja ibuprofeiin võivad mõjuda liiga rängalt juba alkoholist ärritatud seedetraktile.

 

Pea meeles ka tarbida piisavalt vett, täiskasvanud inimese ainevahetus vajab 30ml x kehakaalu kilogramm vett ööpäevas. Alkoholi tarbides peaks veekogus olema sellevõrra suurem.

 

OxuTarm Plum&Fiber on väljatöötatud Norra teadlaste poolt Med-Eq As (Farmannsveien 18, N3101 Tønsberg, Norway) jaoks. Toode on 100% naturaalne ja ei sisalda ühtegi tööstlikku komponenti ega lisaainet.

 

Loe lisa ja telli siit:

https://iluelu.ee/product/oxytarmplum/